Pohotovost
602 318 524
Dispečink
284 815 178
pohotovost: 602 318 524
dispečink: 284 815 178

Informace o firmě PLYN SERVIS Michal Širlo

Firma PLYN SERVIS Michal Širlo se zabývá již od roku 1991 servisem plynových spotřebičů, prodejem instalačního materiálu pro topení, vodu a plyn včetně montáží

Pomůžeme s výběrem

V současné době je na trhu velké množství různých spotřebičů, jejichž moderní provedení odpovídá ekonomickým a bezpečnostním požadavkům i náročnosti spotřebitele.

Pokud se rozhodnete pro nákup nového spotřebiče, je vždy lépe, poradit se s odborníkem, jaký typ plynového kotle, průtokového ohřívače vody či podokenního plynového topidla by byl pro Vás nejvhodnější. Při výběru kotle je dobré nechat si zhotovit projekt s výpočty tepelných ztrát objektu a na těchto základech dále navrhnout jeho tepelný výkon.

Při výběru topidla či kotle je nutno brát v úvahu:

Osobní konzultace

V případě zájmu Vás po telefonické domluvě přes dispečink navštíví náš technik, který provede výpočet a vypracuje nabídku s předběžnou cenou a doporučí vhodné zařízení.

Plynové spotřebiče

Doporučujeme všem zákazníkům, aby byly u těchto spotřebičů prováděny pravidelné jednoroční servisní prohlídky vzhledem k bezproblémovému, bezpečnému a úspornému provozu spotřebiče.

Výměna menšího spotřebiče

Pokud se zákazník rozhodne pro výměnu menšího spotřebiče, postačí poradit se telefonicky, anebo osobně v naší prodejně vybrat z katalogu výrobek nový a montáž lze domluvit přímo na místě.
Náš technik Vám nový výrobek doveze na určené místo a odborně jej namontuje a uvede do provozu. I u těchto malých spotřebičů je doporučujeme jednoroční prohlídku a vyčištění, které Vám zaručí další bezpečné a bezchybné užívání. Čištění provádíme u plynových kotlů, plynových sporáků, plynových bojlerů, průtokových ohřívačů vody a podokenních plynových topidel.

Naše firma se zaměřuje především na kvalitu služeb a prodávaných výrobků a tím i maximální spokojenost zákazníků.

Autorizovaný servis značek:

Valliant Protherm Junkers Buderus
Dakon Viessmann Quantum